Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tiurveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.07.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Tiurveien
  • Beskrivelse: Stort dypt hull i krysset Tiurveien/Kongeveien. Det er på høyre side hvis du kommer fra Langerudberget mot Kongeveien.
    Tiurveien
  • Svar: UTKVITTERING AV GAMMEL SAK! _______________________________________ Hei! Det er streik, og jeg får ikke svar på om Givas har vært der, eller om dette er noe som må vente. Kommer tilbake med svar når streiken er over. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle