Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Holtberget (Masta)

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 06.06.2012
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Holtberget (Masta)
  • Beskrivelse: Hadde det vært mulig å rydde vekk noe av skogen rundt holtbergmasten. Dette er i utgangspunktet et fantastisk utkikkspunkt over Kongsvinger og omegn, men slik det fremstår i dag er dette umulig. For turfolk og andre interesserte ville dette ha vært en fin rasteplass før en går videre innover til f.eks Bæreia.
    Holtberget (Masta)
  • Svar: Sjekket ut! ________________________________ Vi ser problemet, men med dagens situasjon så vil ikke dette bli prioritert. Men dere kan gjerne ta kontakt med leder for grøntavdelingen (47604127)
Se 20 siste saker eller alle