Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gangvei v/Gjemselund

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.09.2012
  • Kategori: Forsøpling
  • Adresse: Gangvei v/Gjemselund
  • Beskrivelse: Det ligger en rull med gjerdenetting ved inngangen til gangvei ved Gjemselund.
    Gangvei v/Gjemselund
  • Svar: Hei! Vi beklager at din sak har blitt liggende ubesvart. Nettingen har blitt fjernet. Med venvlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle