Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

solbærveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 20.08.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: solbærveien
  • Beskrivelse: alt for dårlig snømåking og strøing i vinter,tar ikke alt han skal ta.ikke måket en gang forbi min innkjørsel og kutter flere steder i hele vinter.Dette må fikses til neste vinter,vi her i gaten betaler kommunale avgifter!!!!!!!!!
    solbærveien
  • Svar: Utbedret! _______________________________________ Hei! Med de ressurser vi har tilgjengelig, utøves det et forsvarlig vintervedlikehold. Det kunne sikkert vært brøytet og strødd oftere, men som forklart ovenfor, har vi ikke ressurser til det. Det medfører blant annet at det ikke blir brøytet før det har falt 7,5 cm med snø. Det betyr likevel ikke at vi skal gjøre en dårlig jobb, når vi først er ute på oppdrag. Vi ønsker derfor en mer konkret tilbakemelding på hva dere opplever som negativt ved vitervedlikeholdet i Solbærvegen? Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle