Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Guldbækåsen 19

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 22.09.2022
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Guldbækåsen 19
  • Beskrivelse: Det gror over busker og trær ut i veien. Ønsker at dette trimmes ned.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle