Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Haugsvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.07.2022
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Haugsvegen
  • Beskrivelse: Uoversiktlig pga masse blomster i veikanten.
  • Svar: Takk for Deres henvendelse. Vi utfører kantklipp en gang i året og vi skal begynne med dette denne uka. Vi prioriterer områder ved skoler først samt gang- og sykkelveger før vi begynner på grendevegene. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle