Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tråstad Ungdomsskole

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 30.05.2022
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Tråstad Ungdomsskole
  • Beskrivelse: Ser helt forferdelig ut ,dem har ikke klipt her på ett år og hvertfall ikke med kant klipper tragiskt syn på en så fin skole med skateparken .har mange flere bilder også fra i fjor
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle