Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Ellensveg 5, Kongsvinger

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 14.01.2022
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Ellensveg 5, Kongsvinger
  • Beskrivelse: Det er nå så glatt at verken søppelbil eller andre kan benytte Ellensveg på en forsvarlig måte.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle