Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tommelstadgate 12/14

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 22.11.2021
  • Kategori: Vann/Avløp
  • Adresse: Tommelstadgate 12/14
  • Beskrivelse: Tommelstadgate Brl. har gjentatte ganger kontaktet kommunne og GIR vedr. et kumlokk i Tommelstadgate. Dette gjelder en kum (rektangulær) ved vår innkjøring. Lokket på denne er skadet og er i ferd med å falle ned i kummen, den bråker og slår hver gang noen kjører over den. Når dere nå har stengt Storgata og trafikken går i Tommelstadgate MÅ dette lokket byttes snarest!
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle