Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vepsvegen Erling Maurlandsvei.( SØR)

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 12.11.2021
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Vepsvegen Erling Maurlandsvei.( SØR)
  • Beskrivelse: Er mye hogstmoden skog som skjermer for sol på denne mørkeste tiden på året, Dette gjelder for søndre del av Vepsvegen/ Erling Maurlandsveg. Trærne står ved gamle grensebekken. Ønsker en tømmerdrift i dette området. Tror alle i dette område har samme ønsket.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle