Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tråstad skanse

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 19.09.2021
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Tråstad skanse
  • Beskrivelse: Det henger et knekt tre over stien på Tråstad skanse som potensielt kan skade forbipasserende når det etter hvert vil knekke ytterligere.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle