Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Ole R. Gjems veg

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 15.09.2021
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Ole R. Gjems veg
  • Beskrivelse: Smeltende is fra Kongshallen har laget store hull ved siden av asfalten. For å unngå å kollidere med møtende trafikk må vi kjøre utenfor asfalten i svingen. Hullene må tettes for at vi skal unngå at bilen blir skadet. Det beste er kanskje å kjøre isen et annet sted?
    Ole R. Gjems veg
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle