Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Stusslivegen 8

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.09.2021
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Stusslivegen 8
  • Beskrivelse: Løst kumlokk øverst i stusslivegen. Smeller når biler kjører på det
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Melding ble videresendt entreprenør og er utbedret i dag. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle