Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Heibergs gate/Doblougbakken

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 10.09.2021
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Heibergs gate/Doblougbakken
  • Beskrivelse: Støttemur mot gangvei mellom Heibergs gate/Doblougbakken har rast ut og kan være til fare for brukere av gangveien. Har meldt dette tidligere for et år siden uten å få tilbakemelding. Håper dette kan sikres og ryddes opp i.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle