Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Trygve Stokkes veg 57

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 06.09.2021
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Trygve Stokkes veg 57
  • Beskrivelse: Ønsker at parkeringsplassen ved Marikollen skole merkes opp på nytt, slik at det ikke blir kaos da folk skal parkere. Uten tydelige merker kan det oppstå farlige situasjoner for barna da de leveres/hentes på skolen, fordi plassen ikke utnyttes på en god måte.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle