Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bokfinkvegen 16-18

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 27.08.2021
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Bokfinkvegen 16-18
  • Beskrivelse: Løvkjerr henger ut i vegen..Bør tas ned før dem blir for store.Tas opp med rot?
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle