Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Klonteig 6

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 25.08.2021
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Klonteig 6
  • Beskrivelse: Kan dere klippe skråningen ned mot Jernbanegata Jeg har prøvd men har ikke redskap som tar det. Det ble klippet halvveis opp, men det hadde vært fint om det ble klippet helt opp Takk
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle