Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Barkvegen, 10

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 23.08.2021
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Barkvegen, 10
  • Beskrivelse: Vi har vikeplikt for trafikk fra Konglevegen når vi kjører opp Thoresheimvegen. Boligen før krysset har en høy tuja-hekk og ei lekestue som sperrer sikten til Konglevegen. Det har allerede vært uhell pga av dette, men ingenting har blitt gjort. Her bør huseier klippe hekken og flytte lekestua.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle