Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bregnevegen/Soleiebakken

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 21.08.2021
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Bregnevegen/Soleiebakken
  • Beskrivelse: Området er igjengrodd. Vokser ugress og busker utover ene eiendommen, i Soleiebakken 24. Ønsker dette fjernet snarest, da det ikke er gjort noe på dette stedet de siste 5 årene.
    Bregnevegen/Soleiebakken
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle