Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Symrevegen

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 20.08.2021
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Symrevegen
  • Beskrivelse: Dere pleier å rydde og fjerne buskas i dette området hver høst. Nå har det dukket opp ganske mange Kjempespringfrø der, og det ville vært fint om dere kunne rydde her så fort som mulig før plantene rekker å frø seg.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle