Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Toresheimvegen 48

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 19.08.2021
  • Kategori: Forsøpling
  • Adresse: Toresheimvegen 48
  • Beskrivelse: For mer enn ett år siden ble forsøplnga i dette området Toresheimveien/Barkveien meldt inn. Siden den gang står det nå i tillegg til tidligere omtalt forsøpling to avskiltede biler, en nedgrodd tilhenger og stadig flere biler og maskiner parkert der (Nes bygdeservice). Hvorfor skjer det ikke noe?
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle