Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gaukåsvegen

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 14.08.2021
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Gaukåsvegen
  • Beskrivelse: Hei. Jeg vil på nytt påpeke det jeg betrakter som en potensielt farlig situasjon: For et år siden påpekte jeg behovet for grøfterens og forbedring av vannflyten ut av myra mellom Gaukåsvegen og riksvegen. Jeg fikk aldri tilbakemelding på dette og kan ikke se noen utbedring er gjort Dette medfører at trærne drukner og blåser/brekker ned over Gaukåsvegen. Ved befaring kan dere selv se at potensialet for stygge ulykker er tilstede med svært store trær som heller over veien. Vil påpeke at veien også blir brukt av fotgjengere fra de nye boligene i Kongeveien. Jeg har nå varslet to ganger. Dere bruker selv veien til tomta innerst i veien, så må bare be om unnskyldning for at jeg igjen maser/påpeker et problem som sikkert også berører bæreevnen til veiene. Mvh.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle