Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Lerkevegen - Bokfinkvegen sør

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 10.08.2021
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Lerkevegen - Bokfinkvegen sør
  • Beskrivelse: Ved innkjøringen til Bokfinkvegen sør har kommunen en tomt rett ved Vennersberg 3 borettslag og bussbua i Lerkevegen. Denne tomten gror ned av langt gress og småkratt og er et stygt velkommen til Vennersberg. Vet det handler om økonomi, men kan kommunen være så snill å slå denne tomten en gang i året. Det ville øke trivselen i område.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle