Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tråstadvegen 11 c

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 26.07.2021
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Tråstadvegen 11 c
  • Beskrivelse: Utkjøringen fra huset vårt er midt i krysset (Tråstadvegen/o schøyensveg). Dermed har vi dårlig sikt da vi kjører ut siden naboen har ett stort murgjerde og søppeldunker som sperrer sikten til venstre. Her kommer det ofte biler raskt, samt syklister. Bare flaks at vi ikke har hatt uhell her enda.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle