Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Speismarkvegen

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 16.07.2021
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Speismarkvegen
  • Beskrivelse: Det er et "synkelhull" i venstre kjørebane på vei oppover, like før krysset der veien mot Holerfløyta/ Bæreia tar av.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle