Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Olavsgate 19, Olavsgate 19

  • Status: Under behandling
  • Registrert: 13.07.2021
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Olavsgate 19, Olavsgate 19
  • Beskrivelse: Her har det nå hvert ett problem i flere år , hull som kommer til bake i ett bestemt område av veien , har også på pekt dette tidligere om mulig vann lekkasje under veien , men det har ikke skjedd noe med dette. håper på bedre lykke denne gangen . God sommer
  • Svar: Hei! Vi sjekker opp dette. Mvh GIVAS
Se 20 siste saker eller alle