Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Huldervegen 11

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 10.07.2021
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Huldervegen 11
  • Beskrivelse: En lampe har vært mørkt hele vinteren og er det fortsatt. Skjedde etter en stolpe i Trollvegen ble byttet. Så mest sannsynlig glemt å koble på igjen etter byttet.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle