Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vardåsvegen 1

  • Status: Under behandling
  • Registrert: 10.07.2021
  • Kategori: Vann/Avløp
  • Adresse: Vardåsvegen 1
  • Beskrivelse: I krysset Vardåsvegen/Øvre Langelandsveg danner det seg ved nedbør en vannansamling sannsynligvis et tett sluk. Det har gjentatt seg i flere måneder ved nedbør. Bør ikke koste all verden å få ryddet opp i problemet.
  • Svar: Hei! Vi har bestilt sugebil for å renske popp i sluket. Håper dette hjelper på situasjonen. Mvh GIVAS
Se 20 siste saker eller alle