Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Blomstervegen, 20

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 27.06.2021
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Blomstervegen, 20
  • Beskrivelse: Vi ønsker fartsdempere i Blomstervegen. Det er ofte "høy" hastighet forbi oss.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle