Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

O.A.Hexumsveg

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 10.06.2021
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: O.A.Hexumsveg
  • Beskrivelse: Ved garasjen til velet på hexumsløkka. Der inn/utkjøringen fra Extra festningen treffer hexumsvegen er asfalten smuldret opp og det har oppstått ett veldig dypt hull der
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle