Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Jernbanegt 52

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 04.06.2021
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Jernbanegt 52
  • Beskrivelse: Hei! Det er område med fartsgrense 30 i Jernbanegt/Svenskehaugen. Gjentatte henvendelser for å få hjelp med både skilting barn leker/kjør forsiktig, negativt svar fordi "foreldre blir mer sløve med å følge med". Er dette eneste boligområde er man ikke får trafikksikre for barn, det bor barn i ALLE hus og det er en gate uten fortau. Det er en fartsdump rett utenfor vårt hus, som er en ren vist, den bare sklir bilene over eller setter opp farta. Det er i tillegg en gate med mye trafikk, her går det voksne og skolebarn til og fra hjemmet hver dag og bilene presser seg frem i høy hastighet. VI inviterer ordfører eller andre til å stå en time på tomta og følge med. Det er bare et under at det ikke har skjedd en ulykke! Ta kontakt! Mvh Wiviann Linz 41915160
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle