Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Prinsens gate 22

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 04.06.2021
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Prinsens gate 22
  • Beskrivelse: Høy fart på biler i Prinsensgate og i Haraldsgate mellom Olavsgate og Holtveien skaper farlige situasjoner for fotgjengere, spesielt for bar i området. Ønsker at det etableres fartsdumper i dette området.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle