Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kryss Rymovegen - Brandvalvegen

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 03.06.2021
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Kryss Rymovegen - Brandvalvegen
  • Beskrivelse: Hekk som hindrer sikt ved utkjøring fra Rymovegen ut på Brandvalvegen. Problem som har vært i mange år uten at hekken blir fjernet. Hvor er trafikksikkerheten her?
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle