Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Eenvegen, Roverud

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 01.06.2021
  • Kategori: Forsøpling
  • Adresse: Eenvegen, Roverud
  • Beskrivelse: Eier bør kunne pålegges å rydde opp. Selv om man har tillatelse til å drive med bilskrot så må det nødvendigvis ikke samles opp alt mulig annet av rot og skrot på eiendommen
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle