Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Løkkegata 41, Kongsvinger

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 22.05.2021
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Løkkegata 41, Kongsvinger
  • Beskrivelse: Hei, Det har kommet opp skilt her om "ingen gjennomgang" fra der pilen står til O.A. Hexums veg. Det har jo vært gangvei der i alle tider. Er det lovlig å sette opp skilt der? Forstår enden av veien er privat. Takk :)
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle