Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Holt gangvei

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 19.05.2021
  • Kategori: Vann/Avløp
  • Adresse: Holt gangvei
  • Beskrivelse: Ved gangveien ved Holt er det et stort og dypt hull. Godt egnet for å være dårlig for små barn. De kan drukne i det. Må fylles med grus.
  • Svar: Hei! Vi sjekker ut dette, om det er privat eller kommunen. Mvh GIVAS
Se 20 siste saker eller alle