Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Setersetervegen 98

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 19.04.2021
  • Kategori: Forsøpling
  • Adresse: Setersetervegen 98
  • Beskrivelse: På adressen Setersetervegen 98 blir det bare mer og mer rot. Bilvrak, rustne maskiner, fullt av råtne rundballer, og masse skrot. Dette er meget sjenerende for naboer, og midt i dette skrotet går det både husdyr og barn. Vi anser dette som farlig både for miljø, dyr og barn.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle