Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Parkeringa ved idrettsanlegg

  • Status: Under behandling
  • Registrert: 07.04.2021
  • Kategori: Forsøpling
  • Adresse: Parkeringa ved idrettsanlegg
  • Beskrivelse: Noen private satte opp en vanntank +en søppeldonk ved Wc annlegget på parkeringa , den er full av søppel
  • Svar: Hei! Vi har oversendt denne til KKE da gaterenovasjon og forsøpling i bygatene er KKE sitt ansvarsområde. Mvh GIR
Se 20 siste saker eller alle