Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tråstad Ungdomskole

  • Status: Under behandling
  • Registrert: 07.04.2021
  • Kategori: Forsøpling
  • Adresse: Tråstad Ungdomskole
  • Beskrivelse: Fult med søppel ved skatebanen og ungdomsokolen ,meget rart att det ikke ernoen plane med søppeltømming må ha alt med teskje tragiskt
  • Svar: Hei! Vi har oversendt denne til KKE da gaterenovasjon og forsøpling i bygatene er KKE sitt ansvarsområde. Mvh GIR
Se 20 siste saker eller alle