Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Erik Werenskioldsvei 32 og 34, 2213 Kongsvinger

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 15.03.2021
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Erik Werenskioldsvei 32 og 34, 2213 Kongsvinger
  • Beskrivelse: Gatelys som står på gårdsplassen virker ikke
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle