Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tommelstadgate 12

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 22.02.2021
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Tommelstadgate 12
  • Beskrivelse: Bor i blokkene i Tommelsdagate. Håper kommunen kan fjerne lindetre nr. 5 sett fra Parkveien. Dette treet skygger for all sol på våre balkonger. Dette gjelder leilighetene i 1., 2., 3. og 4. etg. Kommunen har dessverre ikke klart å holde disse trærne på en akseptabel høyde, de er nå så store at de også skygger for 4. etg.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle