Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sjøendledvegen 25

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 22.02.2021
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Sjøendledvegen 25
  • Beskrivelse: På Lundersæter må de kommunale veiene strøs!!! Det ble strødd i går, men til ingen hjelp. Noen få singel her og der. Altfor dårlig vegvedlikehold i år.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle