Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kongevegen

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 21.02.2021
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Kongevegen
  • Beskrivelse: Kongevegen fra bilvasken og retning Sverige må skrapes. Vært svært dårlige forhold i mange dager nå.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle