Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Georg Stangs gate

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 21.02.2021
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Georg Stangs gate
  • Beskrivelse: Farlig å ferdes både med bil og til fots. Speilblank is i hele Øvrebyen
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle