Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Lyngveien

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 21.02.2021
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Lyngveien
  • Beskrivelse: Speilblanke veier overalt. Går ikke an å lufte hunder . Livsfarlig å gå ute overalt. Jeg kommer ikke ut av garasjen min i Lyngveien 35/ innkjørsel fra Barkveien
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle