Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kongsvinger

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 15.02.2021
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Kongsvinger
  • Beskrivelse: Hele Kongsvinger sentrum er såpeglatt. Det spoler når man kjører i gang i kryss og rundkjøringer. Og vanskelig å bremse noen steder. Selvom man har meget lav fart, sklir det. På tide å salte eller strø?
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle