Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kongevegen- Erika Nissens Veg

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 12.02.2021
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Kongevegen- Erika Nissens Veg
  • Beskrivelse: Kan dere få skrapet kongeveien og opp Erika nissens veg da denne er full av isklumper og hull, rister filler av bilen når du kjører der. Samt og skrape fortau og strø
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle