Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Konvallvegen - Blomstervegen (gangveg)

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 06.02.2021
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Konvallvegen - Blomstervegen (gangveg)
  • Beskrivelse: Dette gjelder flere steder. Gangvegen mellom Blomstervegen og Konvallvegen blir brukt som snødeponi. Det er helt umulig å ta seg rundt i Lia med barnevogn, uten å gå i trafikkert veg, når gangstier blir fylt med snø. Litt vanskelig å prøve å være flink og la bilen stå ;)
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle