Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Norvald Strands veg

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 01.02.2021
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Norvald Strands veg
  • Beskrivelse: Siste del av Norvald Strandsveg, Østcom-Salsus, ble dårlig brøytet i snøfallet. Etter mildværet medførte dette vel 100m med store issvuller . Og spesielt ille ved innkjøring til Åsumvegen. Her må nok Salsus ta noe av skylda. Flere kubikk med vann tømmes daglig rett ut i veien.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle