Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Puttarastien

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 21.01.2021
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Puttarastien
  • Beskrivelse: Flere trær, også store, henger over stien, over og på strømkabelen. Den står nå i spenn og vil få brudd ved bevegelse/vind/snø.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle